Nieruchomości – Kancelaria Radcy Prawnego Środa Wielkopolska

Kancelaria Gospodarowania Nieruchomościami Środa Wielkopolska  ma za zadanie pośredniczyć w obrocie nieruchomościami w Środzie Wielkopolskiej .

Kancelaria może zajmować się wykonywaniem prawa własności, podejmować tematy związane z wykorzystywaniem i pobieraniem pożytków z nieruchomości.

Zajęciem kancelarii jest wykonywanie prawa własności nieruchomości – odnosi się do kwestii geodezyjnego oznaczenia, sprawami sąsiedzkimi i służebnościami: związane z drogą konieczną oraz takie, które związane były z przekroczeniem gruntu sąsiedniego.

Wybierając usługi kancelarii można liczyć również na wsparcie odnośnie kwestie związanych z planem zagospodarowania przestrzennego.

Niezmiennie zajmujemy się też podstawowymi zagadnieniami obrotu nieruchomościami. Klienci mogą liczyć na porady odnośnie kwestii związanych z przenoszeniem własności nieruchomości.

Interesują nas także odmienne niż umowa sprzedaży sposoby nabycia własności nieruchomości, wśród których znajduje się przede wszystkim zasiedzenie nieruchomości i wywłaszczenie.

Przygotowujemy porady dla naszych klientów w zakresie ochrony własności. Prowadzimy sprawy związane z roszczeniami o zwrot nakładów, roszczeniami negatoryjnymi, a także związanymi ze wzniesieniem budowli na cudzym gruncie.

Każdy może liczyć na profesjonalne doradztwo z naszej strony w zakresie kwestia takich jak współwłasność, korzystanie z niej.

Nasza praca odnosi się i do kwestii użytkowania i do posiadania nieruchomości. Znana jest nam także tematyka hipotek na nieruchomości oraz postępowań wieczystoksięgowych.